Open Academy Core (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Modules
tr: Modüller

en: Contact
tr: İletişim

en: Available updates
tr: Mevcut güncellemeler

en: Log in
tr: Giriş yapın

en: Log out
tr: Çıkış

en: About
tr: Hakkında
