Open Academy Core (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Available updates
vi: Các bản cập nhật hiện có

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Log out
vi: Đăng xuất

en: About
vi: Giới thiệu
