Open Academy Core (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Available updates
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Log out
bo: ཕྱིར་འབུད

en: About
bo: གསལ་བཤད
