Open Academy Core (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Modules
lv: Moduļi

en: Contact
lv: Kontakti

en: Available updates
lv: Pieejamie atjauninājumi

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Log out
lv: Iziet

en: About
lv: Par
