Open Academy Courses (7.x-1.0-beta4) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Save
ca: Desa

en: Time
ca: Hora

en: Location
ca: Localització

en: Term
ca: Terme

en: People
ca: Gent

en: Credits
ca: Crèdits
