Open Academy Courses (7.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save
et: Salvesta

en: Time
et: Aeg

en: Location
et: Asukoht

en: Term
et: Termin

en: People
et: Kasutajad
