Open Academy Courses (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Save
eu: Gorde

en: Time
eu: Ordua

en: Location
eu: Kokalekua

en: Term
eu: Termino

en: People
eu: Erabiltzaileak
