Open Academy Courses (7.x-1.0-beta4) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Save
id: Simpan

en: Time
id: Waktu

en: Location
id: Lokasi

en: Term
id: Istilah

en: People
id: Pengguna
