Open Academy Courses (7.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save
lv: Saglabāt

en: Time
lv: Laiks

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Term
lv: Termins

en: People
lv: Cilvēki
