Open Academy Courses (7.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save
oc: Enregistrar

en: Time
oc: Ora

en: Location
oc: Emplaçament

en: Term
oc: Tèrme

en: People
oc: Personas

en: Credits
oc: Crèdits
