Open Academy Courses (7.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save
ro: Salvare

en: Time
ro: Ora

en: Location
ro: Locația

en: Term
ro: Termen

en: People
ro: Persoane
