Open Academy Courses (7.x-1.0-beta5) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Save
de: Speichern

en: Time
de: Zeit

en: Location
de: Ort

en: Term
de: Begriff

en: People
de: Benutzer

en: Credits
de: Danksagung

en: Course
de: Kurs

en: Featured Image
de: Ausgewähltes Bild
