Open Academy Courses (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Time
el: Ώρα

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Term
el: Όρος

en: People
el: Χρήστες
