Open Academy Courses (7.x-1.0-beta5) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Save
es: Guardar

en: Time
es: Hora

en: Location
es: Ubicación

en: Term
es: Término

en: People
es: Usuarios

en: Credits
es: Créditos
