Open Academy Courses (7.x-1.0-beta5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Save
gl: Gardar

en: Time
gl: Hora

en: Location
gl: Localización

en: Term
gl: Termo

en: People
gl: Persoas
