Open Academy Courses (7.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Time
ru: Время

en: Location
ru: Место

en: Term
ru: Термин

en: People
ru: Пользователи

en: Course
ru: Курс
