Open Academy Courses (7.x-1.0-beta5) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Time
uk: Час

en: Location
uk: Місце розташування

en: Term
uk: Термін

en: People
uk: Люди

en: Credits
uk: Подяки

en: Course
uk: Курс
