Open Academy Courses (7.x-1.0-rc1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save
fa: ذخیره

en: Time
fa: زمان

en: Location
fa: مکان

en: Term
fa: واژه

en: People
fa: افراد
