Open Academy Courses (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: Time
fi: Aika

en: Location
fi: Sijainti

en: Term
fi: Termi

en: People
fi: Käyttäjät
