Open Academy Courses (7.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save
lt: Saugoti

en: Time
lt: Laikas

en: Location
lt: Vieta

en: Term
lt: Terminas

en: People
lt: Žmonės
