Open Academy Courses (7.x-1.0-rc1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Time
nl: Tijd

en: Location
nl: Locatie

en: People
nl: Personen

en: Credits
nl: Medewerkerslijst

en: Course
nl: Cursus
