Open Academy Courses (7.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Time
pl: Czas

en: Location
pl: Położenie

en: Term
pl: Termin

en: People
pl: Ludzie
