Open Academy Courses (7.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Save
cs: Uložit

en: Time
cs: Čas

en: Location
cs: Místo

en: Term
cs: Termín

en: People
cs: Uživatelé
