Open Academy Courses (7.x-1.0-rc2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: Time
tr: Zaman

en: Location
tr: Konum

en: Term
tr: Terim

en: People
tr: Kişiler

en: Course
tr: Kurs
