Open Academy Courses (7.x-1.0-rc3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན
