Open Academy Courses (7.x-1.0-rc3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Save
da: Gem

en: Time
da: Tid

en: Location
da: Lokation

en: People
da: Personer

en: Featured Image
da: Fremhævet billede
