Open Academy Courses (7.x-1.0-rc3) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Time
hu: Idő

en: Location
hu: Helyszín

en: Term
hu: Kifejezés

en: People
hu: Emberek

en: Credits
hu: Akit még köszönet illet

en: Course
hu: Kurzus
