Open Academy Courses (7.x-1.0-rc3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Save
ja: 保存

en: Time
ja: 時間

en: Location
ja: 場所

en: Term
ja: ターム

en: People
ja: ユーザー
