Open Academy Courses (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Time
fr: Heure

en: Location
fr: Emplacement

en: Term
fr: Terme

en: People
fr: Personnes

en: Credits
fr: Crédits

en: Course
fr: Cours
