Open Academy Courses (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Save
hr: Spremi

en: Time
hr: Vrijeme

en: Location
hr: Lokacija

en: Term
hr: Pojam

en: People
hr: Korisnici
