Open Academy Courses (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save
ar: حفظ

en: Time
ar: الوقت

en: Location
ar: الموضع

en: Term
ar: المصطلح

en: People
ar: الأشخاص
