Open Academy Courses (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save
be: Захаваць

en: Time
be: Час

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Term
be: Тэрмін

en: People
be: Карыстальнікі
