Open Academy Courses (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Time
kn: ಸಮಯ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: People
kn: ಜನರು

en: Credits
kn: ಮನ್ನಣೆಗಳು
