Open Academy Courses (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save
pt: Salvar

en: Time
pt: Hora

en: Location
pt: Localização

en: Term
pt: Termo

en: People
pt: Pessoas

en: Course
pt: Curso
