Open Academy Courses (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Save
sv: Spara

en: Time
sv: Tid

en: Location
sv: Plats

en: People
sv: Personer

en: Credits
sv: Lista över medverkande
