Open Academy Courses (7.x-1.0-rc3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save
sk: Uložiť

en: Time
sk: Čas

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Term
sk: Termín

en: People
sk: Používatelia
