Open Academy Events (7.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Image
be: Малюнак

en: Location
be: Месцазнаходжанне
