Open Academy Events (7.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Image
da: Billede

en: Event
da: Begivenhed

en: Location
da: Lokation
