Open Academy Events (7.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Tags
eu: Etiketak

en: Image
eu: Irudia

en: Event
eu: Gertaera

en: Location
eu: Kokalekua
