Open Academy Events (7.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Event
kn: ಸಂದರ್ಭ(ಎವೆಂಟ್)

en: Location
kn: ತಾಣ
