Open Academy Events (7.x-1.0-beta4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Tags
pl: Tagi

en: Image
pl: Obraz

en: Event
pl: Termin

en: Location
pl: Położenie
