Open Academy Events (7.x-1.0-beta4) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Title
pt: Título

en: Description
pt: Descrição

en: Image
pt: Imagem

en: Event
pt: Evento

en: Location
pt: Localização

en: Event Date
pt: Data do Evento

en: More Information
pt: Mais informação
