Open Academy Events (7.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Tags
sv: Etiketter

en: Image
sv: Bild

en: Event
sv: Händelse

en: Location
sv: Plats
