Open Academy Events (7.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Tags
tr: Etiketler

en: Image
tr: Resim

en: Event
tr: Olay

en: Location
tr: Konum

en: Event Date
tr: Etkinlik Tarihi
