Open Academy Events (7.x-1.0-beta5) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Tags
af: Etikette

en: Image
af: Beeld

en: Location
af: Ligging
