Open Academy Events (7.x-1.0-beta5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Image
bn: ছবি

en: Location
bn: অবস্থান
