Open Academy Events (7.x-1.0-beta5) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Image
el: Εικόνα

en: Event
el: Συμβάν

en: Location
el: Τοποθεσία
