Open Academy Events (7.x-1.0-beta5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Tags
he: תגיות

en: Image
he: תמונה

en: Event
he: אירוע

en: Location
he: מיקום
