Open Academy Events (7.x-1.0-beta5) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Description
ja: 説明

en: Tags
ja: タグ

en: Image
ja: 画像

en: Event
ja: イベント

en: Location
ja: 場所
