Open Academy Events (7.x-1.0-beta5) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Image
ka: სურათი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა
